Asie > Libanon > Bejrút > Embassy Hotel

Informace o Embassy Hotel

Vítáme Vás na stránce Embassy Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Embassy Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Embassy Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Embassy Hotel.

  • Embassy Hotel

Embassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyEmbassy Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Embassy Hotel
Ulice:  Makdessi Street - Facing Liban Post - Hamra
Město:  1103 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
758 Kč
$32
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný hotel Embassy v centru rušné bejrútské čtvrti Hamra nabízí jednoduché, ale pohodlné ubytování. U hotelu je zahrada a venkovní terasa. Embassy Hotel nabízí klimatizované pokoje s kobercem krytou podlahou, satelitní TV a psacím stolem. U většiny pokojů je vlastní balkon. Ve všech pokojích je koupelna.V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Každé ráno si můžete ve vzdušné jídelně vychutnat tradiční libanonské speciality a kontinentální snídani. V bezprostředním okolí hotelu se nachází mnoho kaváren a restaurací. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám pomůže s přípravou návštěv a exkurzí do nedaleké galerie výtvarného umění Agial a k ikonickému útesu Pigeons' Rock. Embassy Hotel se nachází asi 10 minut autem od mezinárodního letiště Bejrút.


Důležité informace

Většina turistů získá po příjezdu bez problémů vízum, pro příslušníky některých států však platí jistá omezení. Vaše hotelová rezervace není zárukou, že po příletu obdržíte vízum. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte před cestou. Upozorňujeme, že hosté v případě předčasného odjezdu z hotelu budou muset zaplatit částku za celou rezervaci.

 
 
facebook g+ twitter