Asie > Libanon > Bejrút > Crowne Plaza Hamra Beirut

Informace o Crowne Plaza Hamra Beirut

Vítáme Vás na stránce Crowne Plaza Hamra Beirut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Crowne Plaza Hamra Beirut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Crowne Plaza Hamra Beirut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Crowne Plaza Hamra Beirut.

  • Crowne Plaza Hamra Beirut

Crowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Hamra Beirut Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Crowne Plaza Hamra Beirut
Ulice:  Hamra Main Street
Město:  1103 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2423 Kč
$106
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento exkluzivní luxusní hotel se nachází na rušné ulici Hamra v centru Bejrútu. Má vyhřívaný krytý bazén a bowlingovou dráhu a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou. Pokoje v hotelu Crowne Plaza Beirut se vyznačují moderními interiéry. Všechny pokoje mají minibar a vlastní koupelnu s župany. Hosté si mohou zacvičit ve Fitness Zone, kde najdete posilovnou s nejnovějším vybavením. V zábavním centru najdete bowlingovou arénu s 10 drahami a videohernu. Restaurace s panoramatickým výhledem na Bejrút a Středozemní moře podává místní pokrmy a mezinárodní kuchyni. Crowne Plaza Beirut je vzdálený 5 minut chůze od přímořské promenády ​​Corniche a 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Rafic Hariri.


Důležité informace

Hotel Crowne Plaza Beirut může za malý poplatek zajistit letištní transfery. Bližší informace vám po provedení rezervace sdělí přímo hotel. Občané většiny zemí mohou získat vízum po příletu na mezinárodním letišti v Bejrútu nebo na pozemních hranicích. Pokud váš pas obsahuje razítko z návštěvy Izraele, nebude vám povolen vstup do Libanonu. Obraťte se na místní zastoupení Libanonu ještě před vaším příjezdem.

 
 
facebook g+ twitter