Asie > Macao > Macau > Grandview Hotel Macau

Informace o Grandview Hotel Macau

Vítáme Vás na stránce Grandview Hotel Macau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grandview Hotel Macau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grandview Hotel Macau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grandview Hotel Macau.

  • Grandview Hotel Macau

Grandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrandview Hotel Macau Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grandview Hotel Macau
Ulice:  Estrada Governador albano do Oliveira
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1606 Kč
$532
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanotrnlarzhja

Rychlý popis

Grandview Hotel Macau nabízí 4hvězdičkové ubytování s výhledem na centrum města Taipa. Tento stylový hotel nabízí kasino, wellness centrum a bezplatnou dopravu k přístavu trajektů. Grandview Hotel Macau poskytuje plně klimatizované, prostorné pokoje s moderním vybavením. Každý pokoj má satelitní TV, minibar a příslušenství pro přípravu čaje/kávy. V koupelně je vana. Grandview Hotel Macau je vzdálený 5 km od historické pevnosti Fortaleza do Monte a náměstí Senado, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Na mezinárodní letiště v Macau odtud dojedete za 5 minut. K zázemí pro volný čas patří fitness centrum a sauna. K dispozici je také služba praní a čištění oděvů. Čínská restaurace Kuan I Hin nabízí širokou škálu čínských jídel a dim sum. Mezinárodní a asijské speciality si můžete vychutnat v restauraci Valencia. Hosté si mohou dát také lehké občerstvení v Cherrie's Corner.

 
 
facebook g+ twitter