Asie > Macao > Macau > Galaxy Macau

Informace o Galaxy Macau

Vítáme Vás na stránce Galaxy Macau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Galaxy Macau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Galaxy Macau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Galaxy Macau.

  • Galaxy Macau

Galaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGalaxy Macau Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Galaxy Macau
Ulice:  Estrada da Baía de Nossa Senhora da Esperança, Cotai
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2932 Kč
$958
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Galaxy Hotel patří pod Galaxy Macau Resort a nabízí luxusní 5hvězdičkové ubytování naproti macauské oblasti zvané Old Taipa Village (stará taipská vesnice). Hotel disponuje pokoji s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a jeho střešní bazén Sky Wave je největší na světě. Pokoje jsou velkolepě zařízené a vybavené minibarem, 42palcovou kabelovou TV s plochou obrazovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně najdete velkou sprchu s kamenným obložením a samostatnou vanu. Terrazza a Mediterranean podává charakteristická jihoevropská jídla a vybraná vína. Whiskey Bar & Lounge - The Macallan, první svého druhu na světě, servíruje přes 350 různých druhů whisky. Galaxy Macau - Galaxy Hotel má také kasino a několik malých obchodů. Hosté mohou vyrazit na procházku po zahradě v oáze nebo strávit poklidné odpoledne na pláži u bazénu s umělým vlnobitím. Macau Galaxy leží 8 minut chůze od ulice Rua do Cunha. Za 8 minut dojedete od hotelu k hraničnímu přechodu v přístavu Lotus.


Důležité informace

Upozorňujeme, že jméno na kreditní kartě použité k zaručení rezervace se musí shodovat se jménem hosta. Ověření probíhá při check-inu. Upozorňujeme, že u nevratných rezervací je na rezervaci každého pokoje nutné použít samostatnou kreditní kartu. Při check-inu a placení v hotelu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Pokud budete platit kreditní kartou jiné osoby, poskytněte prosím hotelu ještě před příjezdem následující podklady: 1) písemné oprávnění s podpisem držitele karty, 2) kopii karty (přední a zadní strany s podpisem držitele). Upozorňujeme, že hotel může držitele karty kontaktovat a uvedené údaje si ověřit. Upozorňujeme, že hotel nepřijímá platby od třetí strany u rezervací v době 3 dny před příjezdem a méně. Upozorňujeme, že ubytování vyžaduje uhrazení vratné bezpečnostní zálohy na každou noc. Upozorňujeme, že v ceně ubytování není zahrnuta snídaně pro děti. Na snídaně pro děti se vztahuje příplatek. Upozorňujeme, že od 1. prosince 2016 do 28. února 2017 bude v rezortu probíhat údržba aquacentra Grand Resort Deck.

 
 
facebook g+ twitter