Asie > Macao > Macau > Sofitel Macau At Ponte 16

Informace o Sofitel Macau At Ponte 16

Vítáme Vás na stránce Sofitel Macau At Ponte 16 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Macau At Ponte 16, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Macau At Ponte 16, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Macau At Ponte 16.

  • Sofitel Macau At Ponte 16

Sofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - HotelySofitel Macau At Ponte 16 Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Macau At Ponte 16
Ulice:  Rua do Visconde Paco de Arcos
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2323 Kč
$808
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sofitel Macau se nachází na pobřeží historické části Macaa, jen několik kroků od rušného centra města, a nabízí 5hvězdičkové ubytování, zdarma dostupné Wi-Fi, kasino, venkovní bazény i bezplatné parkoviště. Sofitel Macau stojí 10 minut chůze od náměstí Senado, 15 minut chůze od pozůstatků katedrály sv. Pavla a 1,5 km od pevnosti Guia i chrámu A Ma. Mezi hraničním přechodem a terminálem trajektů v Macau je zajišťována obousměrná kyvadlová doprava. Hotel poskytuje elegantně zařízené a plně klimatizované pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou i DVD přehrávač. Součástí pokojů Superior a Deluxe je koupelna s toaletními potřebami značky L'Occitane a pokoje Club a vyšší mají k dispozici koupelnu vybavenou toaletními potřebami značky Hermes. Po aktivním odpočinku v posilovně můžete relaxovat ve vířivce nebo v sauně. Dopřát si můžete také některou z omlazovacích procedur z nabídky wellness centra So SPA. V restauraci Mistral s výhledem na pobřeží jsou připravovány vydatné mezinárodní bufety s jednotlivými varnými stanicemi. Sofitel má také francouzskou butikovou restauraci Privé s úchvatným výhledem na historické centrum Macaa, která zve k intimnímu stolování à la carte, přičemž vybírat lze z široké nabídky degustačních menu. Na digestiv nebo lehké občerstvení pak můžete zajít do restaurace Rendezvous.

 
 
facebook g+ twitter