Asie > Omán > Salalah > Al Nile Hotel

Informace o Al Nile Hotel

Vítáme Vás na stránce Al Nile Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Al Nile Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Al Nile Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Al Nile Hotel.

  • Al Nile Hotel

Al Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Nile Hotel Salalah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Al Nile Hotel
Ulice:  PO Box 296,PC 211
Město:  211 Salalah
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
577 Kč
12 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Al Nile Hotel se nachází ve městě Salalah a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci, kde vám zajistí službu žehlení a praní prádla. Provozuje restauraci, která servíruje snídani na pokoj. Apartmány a pokoje v hotelu Al Nile mají francouzská okna. Ve všech apartmánech najdete prostorný obývací pokoj s jídelní částí a kuchyňský kout s nádobím, sporákem a ledničkou. Al Nile Hotel je vzdálený 7 km od mezinárodního letiště Salalah. V pěší vzdálenosti od hotelu na vás čekají nejrůznější obchody. Na místě lze zdarma využívat veřejné parkoviště.


Důležité informace

Zkontrolujte si prosím své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter