Asie > Omán > Salalah > Al Jabal Hotel

Informace o Al Jabal Hotel

Vítáme Vás na stránce Al Jabal Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Al Jabal Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Al Jabal Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Al Jabal Hotel.

  • Al Jabal Hotel

Al Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - HotelyAl Jabal Hotel Salalah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Al Jabal Hotel
Ulice:  Sultan Qaboos Hospital Road
Město:  211 Salalah
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
914 Kč
19 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází 6 km od letiště Salalah na ulici Al Sultan Qaboos, pouhých 200 metrů od nemocnice Sultana Qaboose. K dispozici je letištní doprava a neplacené soukromé parkoviště. Al Jabal Hotel poskytuje prostorné pokoje. Jsou klimatizované a mají malou lednici, TV a vlastní koupelnu. Hotel má restauraci, která podává regionální jídla a mezinárodní kuchyni. K dispozici je gril, obědové balíčky a nepřetržitou pokojovou službu. Al Jabal Hotel má prádelnu a čistírnu. Nechybí ani turistické informace, které vám pomohou s půjčením auta a směnou peněz. Za 10 minut dojedete do centra města Salalah a na pláž Haffa.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letišti. Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Upozorňujeme, že hotel poskytuje obousměrnou dopravu na letiště Salalah. Pokud máte o tuto službu zájem, informujte prosím hotel předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter