Informace o Hotel Ruze

Vítáme Vás na stránce Hotel Ruze na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ruze, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ruze, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ruze.

  • Hotel Ruze

Hotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - HotelyHotel Ruze Český Krumlov - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ruze
Ulice:  Horni 154
Město:  381 01 Český Krumlov
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2383 Kč
93 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel sídlí v bývalém, nedávno zrekonstruovaném historickém klášteře v centru okouzlujícího Českého Krumlova. Hotel stojí na břehu Vltavy a může se pochlubit půvabnou renesanční výzdobou ze 16. století, která jen potvrzuje historický původ budovy. Hotel je situovaný v centru nedaleko hlavního náměstí a těší se tak ideální poloze k objevování tohoto malebného jihočeského města s bohatým kulturním životem. Český Krumlov leží poblíž hranic s Německem a Rakouskem. Na dovolenou strávenou prohlídkami historických a kulturních památek tohoto jedinečného místa budete jistě dlouho vzpomínat. Ve městě se koná řada slavností a výstav, které mu ještě dodávají na přitažlivosti. Můžete si také zalyžovat v nedalekém skiareálu Lipno. Večer, po příjemné procházce po Českém Krumlově, pak máte možnost relaxovat v hotelovém wellness centru.

Zajímavosti v okolí

Český Krumlov99 mKostel svatého Víta
Český Krumlov354 mStátní hrad a zámek Český Krumlov
Český Krumlov3 kmJezdecký klub Slupenec
Zlatá Koruna7 kmKlášter Zlatá Koruna
Rožmberk nad Vltavou18 kmHrad Rožmberk
Lipno nad Vltavou19 kmSkiareál Lipno
Frymburk21 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
České Budějovice22 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice22 kmVýstaviště České Budějovice
Hluboká nad Vltavou29 kmStátní zámek Hluboká
zobrazit vše
Netolice30 kmStátní zámek Kratochvíle
Bad Leonfelden33 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nové Hrady34 kmStátní hrad Nové Hrady
Lomnice nad Lužnicí37 kmCOP Slověnický mlýn
Freistadt37 kmFreistadt obchody
Třeboň39 kmLázně Aurora
Třeboň39 kmSchwarzenberská hrobka v Domaníně
Třeboň40 kmRybník Svět
Třeboň40 kmMěstská hala Roháč
Třeboň40 kmStátní zámek Třeboň
České Žleby40 kmLyžařský areál České Žleby
Třeboň40 kmBertiny lázně Třeboň
Třeboň44 kmCHKO Třeboňsko
 
 
facebook g+ twitter