> > > Village du Pecheur

Informace o Village du Pecheur

Vítáme Vás na stránce Village du Pecheur na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Village du Pecheur, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Village du Pecheur, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Village du Pecheur.

  • Village du Pecheur

Village du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - HotelyVillage du Pecheur - Pensionhotel - Hotely
Název:  Village du Pecheur
Ulice:  Cote Dor
Město:  Po Box 372 Baie Sainte Anne
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4925 Kč
199 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnorotrnlarzh

Rychlý popis

Butikový hotel Pecheur stojí přímo na pláži Cote d'Or na ostrově Praslin a nabízí prostorné klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem na Indický oceán. V restauraci na pláži se podávají pokrmy kreolské a mezinárodní kuchyně. V pokojích Ocean View a v apartmá Junior je postel s nebesy a ručně vyřezávaný dřevěný nábytek. Ve velké moderní koupelně najdete vanu, sprchový kout a bezplatné toaletní potřeby. Koktejly se podávají v baru Coco de Mer a na terase restaurace. Nepřetržitě je k dispozici pokojová služba, která roznáší také snídaně. Obědové balíčky je možné připravit na vyžádání. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve vstupní hale. Výlety lodí na okolní ostrovy si můžete zajistit na recepci. Village du Pecheur se nachází 14 km od letiště Praslin Island. Dopravu na letiště je možné zajistit.

 
 
facebook g+ twitter