Evropa > Moldavie > Kišiněv > Nobil Luxury Boutique Hotel

Informace o Nobil Luxury Boutique Hotel

Vítáme Vás na stránce Nobil Luxury Boutique Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Nobil Luxury Boutique Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Nobil Luxury Boutique Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Nobil Luxury Boutique Hotel.

  • Nobil Luxury Boutique Hotel

Nobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyNobil Luxury Boutique Hotel Kišiněv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Nobil Luxury Boutique Hotel
Ulice:  Mihai Eminescu Street 49/1
Město:  MD 2012 Chişinău
Země:  Moldavie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4221 Kč
2685 lei
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní 5hvězdičkový hotel se nachází v centru Kišiněvu. Nobil Luxury Boutique Hotel nabízí exkluzivní kuřácký lounge, luxusní wellness centrum s posilovnou a kosmetický salon. Nobil Luxury Boutique Hotel má klasicky provedené interiéry s křišťálovými lustry, mramorovou podlahou a bohatými koberci. Všechny pokoje mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Restaurace View Café na 8. patře podává jídla evropské kuchyně a vyznačuje se úžasným panoramatickým výhledem. Hosté mohou relaxovat v anglickém kuřáckém klubu se sklenkou oblíbené whisky nebo koňaku a s doutníkem a poslouchat klavírní hudbu. Nobil Spa provozuje tureckou parní saunu a zajišťuje kosmetické procedury a orientální masáže. Nobil Boutique Hotel stojí v srdci kulturní a nákupní čtvrti Chisinau a 10 minut pěšky od katedrály Zrození a Národního památníku s muzeem. Hotel má neplacené parkoviště a může zajistit dopravu na kišiněvské letiště.

 
 
facebook g+ twitter