Evropa > Německo > Sársko > Saarlouis okres > Saarlouis > Victor's Residenz-Hotel Saarlouis

Informace o Victor's Residenz-Hotel Saarlouis

Vítáme Vás na stránce Victor's Residenz-Hotel Saarlouis na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Victor's Residenz-Hotel Saarlouis, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Victor's Residenz-Hotel Saarlouis, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Victor's Residenz-Hotel Saarlouis.

  • Victor's Residenz-Hotel Saarlouis

Victor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - HotelyVictor's Residenz-Hotel Saarlouis Saarlouis - Pensionhotel - Hotely
Název:  Victor's Residenz-Hotel Saarlouis
Ulice:  Bahnhofsallee 4
Město:  66740 Saarlouis
Okres:  Saarlouis okres
Kraj:  Sársko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1463 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází ve městě Saarlouis, 2 minuty chůze od vlakového nádraží a 4 minuty jízdy autem od dálnice A8, je vhodný pro rodinné pobyty a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i francouzskou restauraci. Victor's Residenz-Hotel Saarlouis poskytuje ubytování v pokojích se satelitní TV, psacím stolem a koupelnou včetně fénu. Z telefonů na pokojích lze zdarma volat do pevné i mobilní sítě po celém světě. V restauraci Brasserie La Fleur se připravují sezonní speciality a k dispozici je také podnik The Club, jehož nabídka zahrnuje nejrůznější kulturní akce, nedělní brunch i vybraná vína. Pro své hosty má Residenz-Hotel Saarlouis připravenou také saunu a fitness centrum se střešní terasou. Residenz-Hotel představuje ideální výchozí bod pro návštěvu spolkové země Sársko. Pouhých 15 minut jízdy autem od ubytování leží hranice s Francií.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis2 kmSaarlouis Ford
Schwalbach / Sársko6 kmSchwalbach Sársko
Merzig16 kmMerzig zámek
Saarbrücken21 kmSaarbrücken Zoo
Trevír49 kmTrevír památky
 
 
facebook g+ twitter