Evropa > Německo

Hotely Německo - zarezervujte si ubytování v hotelu

Vítáme Vás na našem rezervačním serveru PensionHotel. Nacházíte se na stránce Německo hotely. Jsou zde nejen top hotely, ale také levné ubytování nebo tipy na zajímavou dovolenou v Německo hotely, které naleznete v zajímavostech nebo oblíbených místech. Dále zde naleznete nepřeberné množství ubytovacích zařízení, jako rodinný hotel, hotel pro děti, romantický hotel, luxusní hotel, klasifikovaný hotel, hotel s přidělenými hvězdičkami, levný hotel a hotel či ubytování s domácím mazlíčkem. Naleznete zde vše, co potřebujete pro krásné prožití vaší dovolené v Německo hotely, za přijatelnou cenu a dle Vašich požadavků.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
Hotel 9978 Bonn

Max. kapacita: 39
Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel 10078 Bonn

Max. kapacita: 34
Pokojů: 19
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10081 Bonn

Max. kapacita: 140
Pokojů: 90
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10083 Bonn

Max. kapacita: 47
Pokojů: 29
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10085 Bonn

Max. kapacita: 44
Pokojů: 33
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 9839 Köln am Rhein

Max. kapacita: 88
Pokojů: 48
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 11688 Frankfurt am Main

Max. kapacita: 78
Pokojů: 47
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10000 Stuttgart

Max. kapacita: 25
Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel 18017 Františkovy Lázně

Max. kapacita: 78
Pokojů: 42
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel 10005 Bonn

Max. kapacita: 90
Pokojů: 50
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10060 Bonn

Max. kapacita: 241
Pokojů: 141
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10036 Bonn

Max. kapacita: 75
Pokojů: 50
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10070 Bonn

Max. kapacita: 11
Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel 10088 Bonn

Max. kapacita: 25
Pokojů: 15
Domácí zvířata: Ano
Hotel **

 
Romantik Hotel Hof zur Linde

Pokojů: 47
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2756 Kč
105 €
 
Hotel Zimmermann

Pokojů: 39
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1846 Kč
70 €
 
Hotel Restaurant A L

Pokojů: 24
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1846 Kč
70 €
 
Hotel 10288 Neustadt am Rübenberge

Max. kapacita: 46
Pokojů: 28
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel-Pension Breig Ottenhöfen

Max. kapacita: 17
Pokojů: 9
Hotel ***
Osoba / noc+snídaně
1292 Kč
49 €

Hotel - Penzion Breig Ottenhöfen

Poloha: Klidné slunné místo v Černém lese mezi městy Baden-Baden a Offenburg. Také Štrasburk, Baiersbronn, Achern, Europa Park a dálnice A5 jsou snadno dostupné. Lázně v Ottenhöfen jsou ideální pro dovolenou v Černém lese.

Hotel-Penzion: Komfortní pokoje pro 1-5 osob s nábytkem z přírodního dřeva, TV, koupelnou, balkonem a mnohem více. V dopoledních hodinách si můžete vychutnat exkluzivní snídaně formou bufetu.

Wellness: Sauna, vířivka, infračervená kabina, solárium. Masáže jsou také k dispozici.

Ostatní doplňky: Internet, fax, telefon, kopírování, kyvadlová doprava, parkování zdarma, dětské postýlky a mnoho dalšího. Levné paušály na internetových stránkách hotelu.

Rekreace / Okolí: Pěší turistika, Nordic walking, lezení a cyklistika, elektrické kolo, přírodní koupaliště, parní vlak, muškaření, lyžování a běžecké lyžování a vinařská oblast. S naší kartou hosta můžete jezdit zdarma autobusem a vlakem. Mnoho atraktivních destinací je v této oblasti.

 

Tipy na výlety

Bad Füssing lázně lázně - Thermenhof West, kruhový bazén, brouzdaliště, Med. atrium bazén, terapeutický bazén, siřičité koupele, relaxační místnosti, lázně a restaurace. Garmisch-Partenkirchen vychutnejte si jedinečné horské scenérie, dýchejte čistý horský vzduch a vydejte se na výlet - v rozmanité oblasti Garmisch-Classic je Vám příroda blízko. Zámek Neuschwanstein je nad Hohenschwangau v blízkosti Füssen v jižním Bavorsku. Budova byla postavena v roce 1869 pro bavorského krále Ludvíka II. jako idealizované pojetí hradu ze středověku.

 

Tipy na výlety

Bad Füssing - především v chladných obdobích jsou relaxačními zážitky termální koupele, které jsou regenerační a zdravé zároveň. Tuto možnost máte v mnoha vnitřních a venkovních bazénech s odstupňovanými teplotami od 24°C do 42°C. Nechte se hýčkat ve vynikající léčebných centrech, nebo si užijte relaxační den v jedné z moderních saun.
Garmisch-Partenkirchen sjezdovky: zde najdete podmínky, při kterých Vaše srdce bude bít rychleji: celkem více než 60 km běžeckých tratí, sníh od listopadu do května, mnoho upravovaných běžeckých tratí od lehkých až po náročné, moderní vleky, úchvatný panoramatický výhled a útulné kabiny. Neuschwanstein je jedním z nejnavštěvovanějších hradů v Evropě. Asi 1,3 milionu lidí ročně navštíví "královský pohádkový hrad ".

 

Berlín – hlavní město Německa

Hlavní město Německa leží v jezernaté, nížinné krajině Braniborska.

Berlín je jednou z nejživějších, nejvíce vzrušujících a nejrozmanitějších evropských metropolí. Životní styl a jedinečná atmosféra - všude člověk cítí pulsující život bulvárů, uměleckých stánků a bleších trhů. 300 lokálů a 7 000 hostinců je otevřeno nonstop.

Tradičním centrem Berlína je Alexanderplatz, náměstí s dominantou televizní věže a chrámem Panny Marie. Místní třída Kurfürstendamm je obchodním, nákupním a kulturním centrem města.

Berlín se vyznačuje velkým počtem kulturních a vědeckých zařízení, z nichž některé dosáhly velké známosti a popularity i v zahraničí – například Pergamonské muzeum, Egyptské muzeum, Říšský sněm (Reichstag), Braniborská brána.

Berlín se chlubí i rozsáhlými zelenými plochami. K nejznámějším patří např. Tiergarten, ležící poměrně v centru města, oblíbený pro procházky, známý jako místo kde se pořádá Love Parade.

Ubytování v Berlíně:
Hotel Steigenberger Berlín.
Hotel Eurostars Berlín.

 
 
facebook g+ twitter