> > > SORAT Hotel Brandenburg

Informace o SORAT Hotel Brandenburg

Vítáme Vás na stránce SORAT Hotel Brandenburg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu SORAT Hotel Brandenburg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt SORAT Hotel Brandenburg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro SORAT Hotel Brandenburg.

  • SORAT Hotel Brandenburg

SORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - HotelySORAT Hotel Brandenburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  SORAT Hotel Brandenburg
Ulice:  Altstädtischer Markt 1
Město:  14770 Brandenburg an der Havel
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1593 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofisltrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel v Brandenburgu an der Havel se nachází v historickém centru, v blízkosti radnice, sochy rytíře Rolanda, obchodů a muzeí. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, podzemní parkoviště, fitness centrum a saunu. SORAT Hotel Brandenburg poskytuje nekuřácké pokoje s minibarem a satelitní TV. Některé mají výhled do klidného parku nebo hotelových zahrad. Každé ráno se v hotelu podává bohatá snídaně formou bufetu. Klasická restaurace Parduin je otevřená od 11:30 do 23:00 a podává řadu jídel regionální kuchyně. Hosté v hotelu Brandenburg mohou relaxovat v baru, na letní zahrádce nebo na posezení ve dvoře. K řece Havel, mostu Millennium a katedrále Island je to odtud jen kousek pěšky. Hotel je ideální pro vyznavače cykloturistiky, výletů po městě a vodních sportů, a dále pro rodiny s dětmi a hosty na služební cestě. Přímo v hotelu SORAT si můžete půjčit jízdní kola. Vakem se odtud do centra Berlína dostanete za 60 minut.

Zajímavosti v okolí

Tangermünde43 kmTangermünde museum
 
 
facebook g+ twitter