Evropa > Německo > Braniborsko > Postupim okres > Brielow > Seehotel Brandenburg an der Havel

Informace o Seehotel Brandenburg an der Havel

Vítáme Vás na stránce Seehotel Brandenburg an der Havel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Seehotel Brandenburg an der Havel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Seehotel Brandenburg an der Havel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Seehotel Brandenburg an der Havel.

  • Seehotel Brandenburg an der Havel

Seehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - HotelySeehotel Brandenburg an der Havel Brielow - Pensionhotel - Hotely
Název:  Seehotel Brandenburg an der Havel
Ulice:  Am Seehof 22e
Město:  14778 Brielow
Okres:  Postupim okres
Kraj:  Braniborsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
967 Kč
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrudatrnlzh

Rychlý popis

Tento hotel má terasu s lodní plošinou přímo u jezera Beetzsee. Travdo Seehotel se nachází 7 km od města Brandenburg an der Havel a naleznete zde saunu a půjčovnu kol. Travdo Seehotel Brandenburg an der Havel nabízí prostorné pokoje zařízené v klasickém stylu. V každém pokoji je satelitní TV, psací stůl a koupelna. Některé mají výhled na jezero Beetzsee. V restauraci se zimní zahradou se podává snídaně formou bufetu a výběr pokrmů německé a mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou v baru vybrat ze široké nabídky nápojů. Hotel je ideálním místem, odkud se můžete vydat na pěší i cyklistické výlety do okolní krajiny Havellandu. Na místě je také dětské hřiště a v blízkosti si lze zapůjčit loď. V Travdo Seehotel lze parkovat zdarma. Potsdam je 60 minut jízdy daleko.

Zajímavosti v okolí

Tangermünde42 kmTangermünde museum
 
 
facebook g+ twitter