Evropa > Polsko > Lodz / Lodsch > Novotel Lodz Centrum

Informace o Novotel Lodz Centrum

Vítáme Vás na stránce Novotel Lodz Centrum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Lodz Centrum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Lodz Centrum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Lodz Centrum.

  • Novotel Lodz Centrum

Novotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyNovotel Lodz Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Lodz Centrum
Ulice:  al. Piłsudskiego 11A
Město:  90-368 Łódź
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1229 Kč
205 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrunofitrnlarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Novotel Łódź Centrum se nachází v samém centru Lodže. Oblíbená ulice Piotrkowska s mnoha bary a restauracemi je vzdálená pouhých 200 metrů. Hotel nabízí moderní pokoje s Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou zařízené moderně a stylově. Mají klimatizaci, velkou postel, TV s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, minibar, trezor a vlastní koupelnu s podlahovým vytápěním, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Novotel Łódź Centrum provozuje restauraci, která nabízí 4 snídaňové varianty a pokrmy mezinárodní kuchyně. Relaxovat můžete v hotelovém baru u drinku. K dispozici je také samoobslužné business centrum, recepce otevřená 24 hodin denně, služba praní prádla, úschova zavazadel, 3 počítačové stojany s počítači Apple a dětská herna. Na místě si můžete pronajmout jízdní kola a prozkoumat na nich město nebo si zacvičit v hotelovém fitness centru. Nákupní centrum Galeria Łódzka najdete přímo naproti hotelu. Atlas Arena je vzdálená do 1 km. Na letiště Władysława Reymonta dojedete autem za 15 minut a na hlavní vlaková nádraží Łódź Kaliska a Łódź Fabryczna za 10 minut.

 
 
facebook g+ twitter