Informace o Bodensee-Hotel Sonnenhof

Vítáme Vás na stránce Bodensee-Hotel Sonnenhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bodensee-Hotel Sonnenhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bodensee-Hotel Sonnenhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bodensee-Hotel Sonnenhof.

  • Bodensee-Hotel Sonnenhof

Bodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - HotelyBodensee-Hotel Sonnenhof Kressbronn am Bodensee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bodensee-Hotel Sonnenhof
Ulice:  Sonnenhof 8/ Dorfstr. 44
Město:  88079 Kressbronn am Bodensee
Okres:  Bodamské jezero okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2519 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel v Kressbronnu nabízí panoramatický výhled na Bodamské jezero, velké wellness centrum s bazénem, soukromou pláž a pestrou kuchyni. Připojení k internetu a parkování jsou zdarma. Nekuřácký Bodensee-Hotel Sonnenhof má elegantní pokoje a apartmá s dřevěnými podlahami, kabelovou TV a minibarem. Wellnes centrum v Bodensee-Hotel zahrnuje saunu, bazén a tělocvična je ve vedlejší budově. Masážní centrum poskytuje širokou škálu masáží, které si hosté mohou rezervovat individuálně. Hotel Sonnenhof provozuje restauraci podávající široký výběr pokrmů a kvalitních vín. Z velké terasy se otevírají nádherné výhledy na Bodamské jezero a švýcarské Alpy. Hotel je zasazen do rozlehlého parku, pouhé 2 km od vlakového nádraží Kressbronn, přístaviště trajektů a centra města. K Bodamskému jezeru dojdete pěšky za 10 minut a můžete využít zdejší soukromou pláž.


Důležité informace

Upozorňujeme, že wellness centrum je přístupné pouze osobám od 16 let. Místa v restauraci si je lépe rezervovat předem. Upozorňujeme, že restaurace bude 25. března 2017 zavřená.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero8 kmLindau Bodamské jezero
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Hörbranz12 kmHörbranz Hotel Bauer
Friedrichshafen13 kmFriedrichshafen letiště
Bregenz14 kmBregenz Festspielhaus
Dornbirn22 kmDornbirn Vorarlberg
Eglofs26 kmEglofs Syrgenstein
Hohenems26 kmHohenems Rakousko
Bermatingen26 kmBermatingen Bodamské jezero
Götzis29 kmGötzis desetiboj
zobrazit vše
Meersburg am Bodensee29 kmMeersburg u Bodamského jezera
Wolfegg30 kmWolfegg Alttann
Mellau34 kmMellau lyžování
Kostnice35 kmKostnice lázně
Sibratsgfäll37 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Überlingen am Bodensee40 kmÜberlingen Bodamské jezero
Weitnau40 kmWeitnau Alttrauchburg
Hosskirch42 kmHosskirch ubytování
 
 
facebook g+ twitter