Informace o Gasthof Hirschen

Vítáme Vás na stránce Gasthof Hirschen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gasthof Hirschen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gasthof Hirschen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gasthof Hirschen.

  • Gasthof Hirschen

Gasthof Hirschen Gailingen - Pensionhotel - HotelyGasthof Hirschen Gailingen - Pensionhotel - HotelyGasthof Hirschen Gailingen - Pensionhotel - HotelyGasthof Hirschen Gailingen - Pensionhotel - HotelyGasthof Hirschen Gailingen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gasthof Hirschen
Ulice:  Hauptstr.19
Město:  78262 Gailingen
Okres:  Konstanz okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1181 Kč
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdarotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento penzion má malebnou polohu v obci Gailingen, v blízkosti řeky Rýn. Nabízí bowling a tradiční restauraci s terasou. Soukromý Gasthof Hirschen má pokoje se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Bowling si můžete zahrát za příplatek. Denně se podává bohatá snídaně formou bufetu. Snídaně je v ceně ubytování. Hotelová restaurace podává pokrmy Bádensko-Württemberska a domácí koláče. Hirschen je ideální základnou pro objevování turistických tras a cyklostezek krajiny Hegau.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace má ve středu zavřeno. Hosté si mohou klíče vyzvednout na recepci nebo v sousední budově. Při přihlášení prosím použijte hlavní vchod z ulice, nikoli vchod od parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Gailingen457 mGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
Kostnice32 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee32 kmÜberlingen Bodamské jezero
Löffingen38 kmLöffingen Schwarzwald
Meersburg am Bodensee39 kmMeersburg u Bodamského jezera
Bermatingen45 kmBermatingen Bodamské jezero
Albbruck49 kmAlbbruck hrad Rihburg
 
 
facebook g+ twitter