Evropa > Německo > Dolní Sasko > Heidekreis (Soltau-Fallingbostel) > Bispingen > Resort Hotel Bispingen Superior

Informace o Resort Hotel Bispingen Superior

Vítáme Vás na stránce Resort Hotel Bispingen Superior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Resort Hotel Bispingen Superior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Resort Hotel Bispingen Superior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Resort Hotel Bispingen Superior.

  • Resort Hotel Bispingen Superior

Resort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - HotelyResort Hotel Bispingen Superior Bispingen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Resort Hotel Bispingen Superior
Ulice:  Horstfeldweg 9
Město:  29646 Bispingen
Okres:  Heidekreis (Soltau-Fallingbostel)
Kraj:  Dolní Sasko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1462 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel nabízí ubytování v autentických srubech. Nachází se u Snow Domu v Bispingenu, pouhých 500 metrů od dálnice A7. Na místě lze zdarma zaparkovat. Resort Hotel Bispingen poskytuje chaty, které zvenčí vypadají jako sruby, a mají soukromý vchod s terasou, útulné posezení s koženou sedací soupravou, digitální TV s plochou obrazovkou a romantický krb. Ve velké restauraci s nábytkem ze světlého dřeva a dřevěným obložením se každé ráno podávají snídaně a také à la carte večeře. Resort Hotel je také ideálním výchozím bodem pro hosty, kteří se chtějí věnovat pěší turistice a cyklistice v přírodním parku Lüneburger Heide. Hotel se nachází jen 100 metrů od sjezdovek a pouhých 200 metrů od centra Ralf Schumacher, kde se můžete projet na motokárách. Resort Hotel Bispingen stojí 35 minut jízdy od centra Hamburku.


Důležité informace

Informujte prosím Resort Hotel Bispingen Superior o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bispingen3 kmBispingen Ralf Schumacher kart
Soltau17 kmSoltau Heide Park
Seevetal31 kmSeevetal Maschen
Winsen / Luhe33 kmWinsen Luhe
Lüneburg33 kmLüneburg university
Hittfeld34 kmHittfeld mlýn Hittfelder Mühle
Hollenstedt35 kmHollenstedt bazén
Drage / Labe39 kmDrage Labská stezka
Buxtehude46 kmBuxtehude rallycross
Reinbek u Hamburku49 kmReinbek Hamburk
zobrazit vše
Hamburk50 kmHamburk přístav
 
 
facebook g+ twitter