Informace o Hotel Topazz

Vítáme Vás na stránce Hotel Topazz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Topazz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Topazz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Topazz.

  • Hotel Topazz

Hotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Topazz Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Topazz
Ulice:  Lichtensteg 3
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4617 Kč
179 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderně zařízený Hotel Topazz se nachází v samém srdci města, 200 metrů od katedrály sv. Štěpána a v blízkosti exkluzivních vídeňských nákupních ulic. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Exkluzivně zařízené nekuřácké pokoje jsou vybavené nábytkem na míru. V moderní prostorné koupelně najdete doplňky z mahagonu a mramoru. Dále je zde satelitní TV s programy Sky a minibar (za příplatek). Součástí některých pokojů je posezení umístěné ve výklenku pod oknem a v několika je balkon. Café Bar Bloom nabízí každý den do 11:00 gurmánskou snídani. Café Bar Bloom sídlí v sesterském hotelu přes ulici a zde si můžete dát koktejl a večeři. Má také střešní terasu s výhledem na centrum Vídně a katedrálu sv. Štěpána. Hotel je vzdálený do 10 minut chůze od hlavních vídeňských zajímavostí, včetně hradu Hofburg a Vídeňské státní opery. Schwedenplatz, náměstí, ze kterého jezdí tramvaje a linky metra U1 a U4, je vzdálené 400 metrů.

Zajímavosti v okolí

Vídeň242 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge14 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf15 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter