Evropa > Lucembursko > Remich > Domaine de la Forêt

Informace o Domaine de la Forêt

Vítáme Vás na stránce Domaine de la Forêt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Domaine de la Forêt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Domaine de la Forêt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Domaine de la Forêt.

  • Domaine de la Forêt

Domaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - HotelyDomaine de la Forêt Remich - Pensionhotel - Hotely
Název:  Domaine de la Forêt
Ulice:  36, Route De L'Europe
Město:  5531 Remich
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2655 Kč
110 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Domaine La Foret se nachází v krásném prostředí v blízkosti lesa, mezi poli a vinohrady. Hotel má wellness zařízení a zahradu, kde si dokonale odpočinete. Všechny pokoje jsou romanticky a pohodlně zařízené a jsou laděné do jemných barevných tónů. Součástí všech pokojů je koupelna. Po snídani v dopoledních hodinách mohou hosté navštěvovat bazén a fitness centrum, nebo odpočívat ve vířivce, hammamu a sauně. Za pěkného počasí mohou hosté trávit čas v zahradě a na terase a dát si tu šálek kávy nebo čaje. V hotelu je restaurace s 2 jídelny, které mají nádherný výhled na údolí řeky Mosely. Za ochutnání stojí jídla místní kuchyně kuchyně, připravovaná z kvalitních surovin, která mohou hosté ochutnat v hotelové restauraci. restaurace má zavřeno v pondělí (celý den) a v úterý odpoledne. Pokud dostanete žízeň, navštivte hotelový bar s nabídkou nápojů. V hotelu Domaine La Forêt mají zdarma k dispozici Wi-Fi a parkoviště.


Důležité informace

Informujte prosím Domaine de la Forêt o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Merzig24 kmMerzig zámek
Trevír31 kmTrevír památky
Saarlouis39 kmSaarlouis Ford
Schwalbach / Sársko44 kmSchwalbach Sársko
Bettingen / Eifel44 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter