Informace o Hotel Untertor

Vítáme Vás na stránce Hotel Untertor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Untertor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Untertor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Untertor.

  • Hotel Untertor

Hotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Untertor Altstätten - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Untertor
Ulice:  Engelgasse 13
Město:  9450 Altstätten
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2203 Kč
85 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Untertor o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Götzis10 kmGötzis desetiboj
Hohenems12 kmHohenems Rakousko
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz21 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero24 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz26 kmHörbranz Hotel Bauer
Mellau27 kmMellau lyžování
Esseratsweiler30 kmEsseratsweiler Achberg
Friedrichshafen32 kmFriedrichshafen letiště
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Braz bei Bludenz39 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee42 kmMeersburg u Bodamského jezera
Bermatingen42 kmBermatingen Bodamské jezero
Eglofs44 kmEglofs Syrgenstein
Kostnice44 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter