Informace o Kids Hotel Andrija

Vítáme Vás na stránce Kids Hotel Andrija na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kids Hotel Andrija, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kids Hotel Andrija, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kids Hotel Andrija.

  • Kids Hotel Andrija

Kids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - HotelyKids Hotel Andrija Šibenik - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kids Hotel Andrija
Ulice:  Hoteli Solaris 86
Město:  22000 Šibenik
Okres:  Šibenik okres
Kraj:  Šibenicko-kninská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Kids Hotel Andrija se nachází v rezortu Solaris Beach uprostřed středodmořské vegetace, 50 metrů od 4km dlouhé pláže a nabízí restauraci, dětské hřiště, venkovní bazén a vlastní tenisový kurt. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají satelitní TV, balkon, minibar a koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Hotelová restaurace podává pokrmy dalmátské a středomořské kuchyně. Pro děti je připraven dětský koutek, mini buffet s nabídkou dětských jídel, herna s viddeohrami a samostatný dětský bar s nealkoholickými nápoji. Výzdoba hotelového interiéru i exteriéru je ovlivněna motivy podmořského světa, jako jsou mořské panny, delfíni a mořské želvy. V dětské části hotelové reecepce se děti mohou zabavit s hotelovým maskotem na skluzavce ve tvaru sopky. Rodinná pláž Solaris s dětským hřištěm je ve vzdálenosti několika kroků a v blízkosti jsou i atrakace prvního akvaparku na pobřeží Jaderského moře. Hotel nedaleko Šibeniku je výhodnou základnou pro výlety do národních parků Kornati, Krka, Plitvická jezera a Paklenica, všechny v okruhu 10 až 40 km.

Zajímavosti v okolí

Šibenik5 kmŠibenik historie
Vodice12 kmVodice pláže
Skradin14 kmSkradin Krka
Marina27 kmMarina jachting
Seget Vranjica33 kmSeget Vranjica dovolená
Seget Donji34 kmSeget Chorvatsko
Trogir36 kmTrogir památky
Biograd na Moru45 kmBiograd na moru kemp
Split50 kmSplit ubytování
 
 
facebook g+ twitter