Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Dornbirn okres > Dornbirn > Hotel Katharinenhof

Informace o Hotel Katharinenhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Katharinenhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Katharinenhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Katharinenhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Katharinenhof.

  • Hotel Katharinenhof

Hotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Katharinenhof Dornbirn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Katharinenhof
Ulice:  Franz-Michael-Felder-Straße 2
Město:  6850 Dornbirn
Okres:  Dornbirn okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1710 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Katharinenhof nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi v klidné lokalitě v centru města Dornbirn, jen 200 metrů od vlakového nádraží a nádraží skibusů. Do lyžařského areálu Bödele dojedete autobusem za 20 minut. Některé pokoje mají balkon. Za příplatek je k dispozici sauna a solárium. Rodinný Hotel Katharinenhof má vinný bar s hudbou a tapas. V létě je tato oblast ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.


Důležité informace

Žádáme hosty, aby hotel informovali o předpokládaném čase jejich příjezdu. Tuto informaci mohou při rezervaci napsat do zvláštních požadavků nebo kontaktovat hotel přímo. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že recepce je o víkendech a svátcích od 12:00 do 17:00 zavřená. Příjezd během této doby je možný pouze po předchozí domluvě. Vezměte prosím také na vědomí, že platba ubytování probíhá v hotovosti.

Zajímavosti v okolí

Dornbirn515 mDornbirn Vorarlberg
Hohenems8 kmHohenems Rakousko
Bregenz10 kmBregenz Festspielhaus
Götzis12 kmGötzis desetiboj
Mellau13 kmMellau lyžování
Hörbranz16 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero16 kmLindau Bodamské jezero
Esseratsweiler23 kmEsseratsweiler Achberg
Sibratsgfäll23 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Eglofs31 kmEglofs Syrgenstein
zobrazit vše
Braz bei Bludenz33 kmBraz bei Bludenz golf
Friedrichshafen34 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau39 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg45 kmWolfegg Alttann
Bermatingen46 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee48 kmMeersburg u Bodamského jezera
 
 
facebook g+ twitter