Informace o Gutwinski Hotel

Vítáme Vás na stránce Gutwinski Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gutwinski Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gutwinski Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gutwinski Hotel.

  • Gutwinski Hotel

Gutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - HotelyGutwinski Hotel Feldkirch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gutwinski Hotel
Ulice:  Rosengasse 4-6
Město:  6800 Feldkirch
Okres:  Feldkirch okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3196 Kč
132 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurubgdatrnlarzhja

Rychlý popis

Tento tradiční hotel stojí v pěší zóně v historickém centru Feldkirchu a již více než 100 let je v rodinných rukou. Gutwinski Hotel je vkusně zařízen starožitnými předměty a spojuje v sobě kouzlo a atmosféru městského domu ze 16. století s komfortem moderního hotelu. Pokoje jsou individuálně řešené a vkusně zařízené v biedermeierovském stylu. Hosté hotelu Gutwinski mají povolen příjezd přes pěší zónu.

Zajímavosti v okolí

Götzis12 kmGötzis desetiboj
Hohenems16 kmHohenems Rakousko
Dornbirn23 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau26 kmMellau lyžování
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Bregenz32 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero37 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz38 kmHörbranz Hotel Bauer
Sibratsgfäll40 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Gaschurn43 kmGaschurn wellness
zobrazit vše
Esseratsweiler44 kmEsseratsweiler Achberg
Friedrichshafen48 kmFriedrichshafen letiště
 
 
facebook g+ twitter