Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Feldkirch okres > Feldkirch > Central Hotel Löwen

Informace o Central Hotel Löwen

Vítáme Vás na stránce Central Hotel Löwen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Central Hotel Löwen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Central Hotel Löwen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Central Hotel Löwen.

  • Central Hotel Löwen

Central Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - HotelyCentral Hotel Löwen Feldkirch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Central Hotel Löwen
Ulice:  Schlossgraben 13
Město:  6800 Feldkirch
Okres:  Feldkirch okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1852 Kč
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v samém srdci historického starého města Feldkirch, těsně pod hradem Schattenburg. Jeho součástí je restaurace a bar. Central Hotel Löwen nabízí ubytování v prostorných a moderních pokojích s kabelovou TV, přístupem k internetu přes modem, pracovním stolem a koupelnou s fénem. Hotel Löwen poskytuje bezplatné užívání lázeňského centra podniku Central Hotel Leonhard. To je vybaveno saunou, parní lázní a krytým bazénem.

Zajímavosti v okolí

Götzis12 kmGötzis desetiboj
Hohenems16 kmHohenems Rakousko
Dornbirn23 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau25 kmMellau lyžování
Braz bei Bludenz26 kmBraz bei Bludenz golf
Bregenz32 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero37 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz38 kmHörbranz Hotel Bauer
Sibratsgfäll40 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Gaschurn43 kmGaschurn wellness
zobrazit vše
Esseratsweiler43 kmEsseratsweiler Achberg
Friedrichshafen48 kmFriedrichshafen letiště
 
 
facebook g+ twitter