Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Altstadt Hotel Stadtkrug

Informace o Altstadt Hotel Stadtkrug

Vítáme Vás na stránce Altstadt Hotel Stadtkrug na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Altstadt Hotel Stadtkrug, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Altstadt Hotel Stadtkrug, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Altstadt Hotel Stadtkrug.

  • Altstadt Hotel Stadtkrug

Altstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadt Hotel Stadtkrug Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Altstadt Hotel Stadtkrug
Ulice:  Linzer Gasse 20
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2390 Kč
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nekuřácký Altstadt Hotel Stadtkrug má velmi klidnou polohu v centru, v malebné ulici Linzergasse, přímo v historickém centru Salcburku. Nabízí zdarma Wi-Fi. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v 700 let staré budově, na úpatí hory Kapuzinerberg, pouze 5 minut chůze od památek, jako je například Mozartův rodný dům a Palác Mirabell. Stadtkrug Altstadt Hotel poskytuje elegantní pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem a prostornou a stylovou koupelnou s fénem. Hosté si mohou pochutnat na domácích bio specialitách z masa v hotelové restauraci.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že historické centrum města je pěší zóna. Hosté mohou k hotelu přijet pouze za účelem vyložení zavazadel. Příjezd je možný pouze z ulice Bergstraße. Na recepci jsou k dispozici zlevněné parkovací lístky do veřejných garáží Linzergasse (na Glockengasse 4a). Příjezd a odjezd je možný od pondělí do soboty od 6:00 do 11:00. Po 11:00 a v neděli a o svátcích musí mít hosté přístupový kód, který je k dispozici na požádání po telefonu. Hosté mohou do hotelu Altstadt Stadtkrug zdarma zavolat z panelu umístěného u hotelu. Upozorňujeme, že hotel není klimatizován.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter