Informace o Hotel Einhorn

Vítáme Vás na stránce Hotel Einhorn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Einhorn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Einhorn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Einhorn.

  • Hotel Einhorn

Hotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - HotelyHotel Einhorn Bludenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Einhorn
Ulice:  Alte Landstraße 64
Město:  6700 Bludenz
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1307 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento útulný hotel typu bed and breakfast se těší klidné poloze ve městě Bludenz, asi 800 metrů od centra. Hotel Einhorn poskytuje ubytování v pohodlných a dobře vybavených pokojích, z nichž některé mají balkon. V celém hotelu je zdarma dostupný internet. V ceně ubytování je zahrnutá bohatá snídaně formou bufetu. Hotel Einhorn má i vlastní bezplatné parkoviště. Na dálnici A14 je to jen několik minut jízdy.


Důležité informace

Pokud se chystáte přicestovat po 22:00, informujte o tom prosím hotel předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Informujte prosím Hotel Einhorn o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz9 kmBraz bei Bludenz golf
Mellau22 kmMellau lyžování
Götzis23 kmGötzis desetiboj
Hohenems24 kmHohenems Rakousko
Gaschurn26 kmGaschurn wellness
Dornbirn29 kmDornbirn Vorarlberg
Sibratsgfäll34 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Sankt Anton am Arlberg35 kmSankt Anton am Arlberg
Galtür36 kmGaltür Alpinarium
Bregenz38 kmBregenz Festspielhaus
zobrazit vše
Pettneu am Arlberg39 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Hörbranz44 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero45 kmLindau Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter