Informace o Hotel Bellevue

Vítáme Vás na stránce Hotel Bellevue na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bellevue, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bellevue, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bellevue.

  • Hotel Bellevue

Hotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Neustift im Stubaital - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bellevue
Ulice:  Scheibe 48
Město:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3314 Kč
128 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrunlarzh

Rychlý popis

Hotel Bellevue sídlí v Neustiftu v údolí Stubaital a nabízí saunu, infračervenou kabinu, parní saunu i sluneční terasu s výhledem na tyrolské hory. Přímo před budovou staví bezplatný skibus. Bellevue poskytuje ubytování v tradičně zařízených pokojích s kabelovou TV, minibarem a koupelnou s fénem. K některým pokojům patří i balkon. Hosté mohou relaxovat v zahradě nebo v místnosti s krbem. Ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi. Hotel Bellevue provozuje vlastní restauraci, která podává tradiční tyrolská jídla a mnoho krajových specialit i sezonních pokrmů. Polopenze zahrnuje bohatou snídani formou bufetu a večeři o 4 chodech. Na požádání lze připravit i jídla podle speciálních dietních požadavků. Hosté hotelu Bellevue mají volný vstup do veřejného bazénu v Neustiftu. Hotel Bellevue umožňuje bezplatné parkování na soukromém parkovišti a za pouhých 20 minut od něj dojedete do Innsbrucku. Od konce května do poloviny října je v ceně ubytování zahrnutá karta Stubai Super. Její držitelé mají řadu slev a některé služby zcela zdarma, včetně využití místních lanovek a veřejné dopravy v údolí a do Innsbrucku.

Zajímavosti v okolí

Neustift im Stubaital404 mNeustift im Stubaital
Gschnitz9 kmGschnitz Tribulaun
Mieders10 kmMieders horská dráha
Steinach am Brenner14 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Götzens15 kmGötzens Innsbruck
Mutters15 kmMutters hotely
Gries am Brenner16 kmGries am Brenner penzion Alpina
Innsbruck20 kmInnsbruck turistika
Tulfes24 kmTulfes lyžování
Seefeld in Tirol26 kmSeefeld in Tirol Rosshütte
zobrazit vše
Sölden28 kmSölden lyžařská oblast
Volders29 kmVolders PORG gymnázium
Leutasch32 kmLeutasch - Leutascher Geisterklamm
Tux32 kmTux Gletscher
Kolsass33 kmKolsass Weer
Finkenberg41 kmFinkenberg Hintertux
Schwaz41 kmSchwaz stříbrný důl
Hinterriss43 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Mayrhofen - Juns44 kmMayrhofen Juns
Garmisch-Partenkirchen46 kmGarmisch-Partenkirchen lyžování
Lermoos46 kmLermoos rodinná dovolená
Grainau46 kmGrainau Zugspitze
Maurach49 kmMaurach Achensee
 
 
facebook g+ twitter