Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Freistadt okres > Bad Zell > Hotel Lebensquell Bad Zell

Informace o Hotel Lebensquell Bad Zell

Vítáme Vás na stránce Hotel Lebensquell Bad Zell na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lebensquell Bad Zell, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lebensquell Bad Zell, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lebensquell Bad Zell.

  • Hotel Lebensquell Bad Zell

Hotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - HotelyHotel Lebensquell Bad Zell Bad Zell - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lebensquell Bad Zell
Ulice:  Lebensquellplatz 1
Město:  4283 Bad Zell
Okres:  Freistadt okres
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3018 Kč
111 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový lázeňský hotel Lebensquell nabízí klidné pokoje s balkonem a bezplatným kabelovým připojením k internetu a vlastní wellness centrum v lázeňském městě Bad Zell. Kromě sauny a vířivky je zde také venkovní bazén, krytý bazén a bazén na potápění. Objednat si můžete také masáže a kosmetické procedury. Wellness středisko hotelu Lebensquell Bad Zell nabízí různé procedury, jako jsou koupele zaměřené na revma. V restauraci Feuerkuchl se podávají tradiční rakouské speciality a jídla mezinárodní kuchyně. Večer můžete zajít do baru. V blízkosti je řada turistických, cyklistických a jezdeckých stezek. Linec je vzdálený jen 25 km od hotelu Lebensquell.

Zajímavosti v okolí

Bad Kreuzen14 kmBad Kreuzen Burg
Freistadt22 kmFreistadt obchody
Linec29 kmLinz kempování
Ansfelden33 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden35 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Persenbeug36 kmPersenbeug Gottsdorf
Štýr38 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Artstetten42 kmArtstetten zámek
Rožmberk nad Vltavou42 kmHrad Rožmberk
Pöchlarn43 kmPöchlarn ubytování
zobrazit vše
Lipno nad Vltavou48 kmSkiareál Lipno
Nové Hrady50 kmStátní hrad Nové Hrady
 
 
facebook g+ twitter