Informace o Hotel-Pension Stadlhuber

Vítáme Vás na stránce Hotel-Pension Stadlhuber na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel-Pension Stadlhuber, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel-Pension Stadlhuber, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel-Pension Stadlhuber.

  • Hotel-Pension Stadlhuber

Hotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - HotelyHotel-Pension Stadlhuber Kremsmünster - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel-Pension Stadlhuber
Ulice:  Linzer Straße 44
Město:  4550 Kremsmünster
Okres:  Kirchdorf an der Krems
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1162 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgdaslrotrnlarzh

Rychlý popis

Stadlhuber se nachází na pozemku o rozloze 2 hektarů a nabízí celkem 8 tenisových kurtů (včetně 2 travnatých dvorců), venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a restauraci s terasou připravující pokrmy hornorakouské kuchyně. Součástí všech pokojů je balkon s výhledem na okolní venkovskou krajinu, vlastní koupelna s fénem, ​​satelitní TV a minibar. Relaxovat lze v sauně nebo při nejrůznějších masážích a pro aktivněji zaměřené hosty je k dispozici fitness centrum. Součástí hotelu je také kluziště, na kterém si dokonce můžete zahrát alpský curling. Hotel-Pension Stadlhuber stojí 10 minut chůze od centra městečka Kremsmünster a tamního opatství. Výjezd Sattledt z dálnice A1 je vzdálený 6 km a 7 km vás dělí od termálních lázní Bad Hall. Za 40 minut lze autem dojet do lyžařského areálu Hinterstoder.

Zajímavosti v okolí

Sattledt7 kmSattledt ubytování
Wels14 kmWels výstava psů
Ansfelden20 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Štýr22 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Linec30 kmLinz kempování
Vöcklabruck36 kmVöcklabruck nákupní centrum
Grossraming37 kmGrossraming Lehnerhof
Weyer Markt46 kmWeyer Markt Rakousko
 
 
facebook g+ twitter