Informace o Hotel Sonnleiten

Vítáme Vás na stránce Hotel Sonnleiten na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sonnleiten, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sonnleiten, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sonnleiten.

  • Hotel Sonnleiten

Hotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnleiten Bruck am Ziller - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sonnleiten
Ulice:  23b
Město:  6262 Bruck am Ziller
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1762 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sonnleiten Hotel se nachází v obci Bruck am Ziller a nabízí café bar se slunnou terasou, restauraci podávající polopenzi i dobře vybavenou garáž pro motocykly. Sonnleiten poskytuje nekuřácké pokoje s koupelnou, sprchou, fénem, satelitní TV, trezorem a výhledem do okolní krajiny. Pro hosty je připravený veřejný počítač s bezplatným připojením k internetu a ve společných prostorách je také zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí hotelu je lyžárna se sušákem bot. Polopenze zahrnuje snídani a večeři o 3 chodech. V létě hotel organizuje večery s grilováním a stolovat lze na terase s výhledem na hory. V zahradě najdete hřiště pro děti. V zimě zajišťuje dopravu po údolí Zillertal bezplatný skibus, jehož zastávka je od hotelu vzdálená 100 metrů. Navštívit můžete také lyžařské areály Hochzillertal a Hochfügen ležící od hotelu pouhých 14 km. Do ternálních lázní Zillertal je to 3,5 km. Soukromé parkoviště lze využívat zdarma a garáž pro motocykly zahrnuje také sušák bot i prostor pro mytí a údržbu. Za pouhých 5 minut dojedete na dálnici A12 a cesta do Innsbrucku nebo Kufsteinu trvá 30 minut.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Sonnleiten o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Maurach9 kmMaurach Achensee
Schwaz12 kmSchwaz stříbrný důl
Wildschönau16 kmWildschönau lyžařský areál
Wörgl20 kmWörgl vodní svět
Kolsass20 kmKolsass Weer
Hopfgarten im Brixental24 kmHopfgarten im Brixental lyžařský areál
Volders25 kmVolders PORG gymnázium
Mayrhofen - Juns25 kmMayrhofen Juns
Finkenberg27 kmFinkenberg Hintertux
Tulfes29 kmTulfes lyžování
zobrazit vše
Söll29 kmSöll bazén
Tux30 kmTux Gletscher
Hinterriss31 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Thiersee31 kmThiersee Mitterland
Kufstein32 kmKufstein lední hokej
Rottach-Egern34 kmRottach-Egern Tegernsee
Kirchberg in Tirol36 kmKirchberg in Tirol ubytování
Innsbruck37 kmInnsbruck turistika
Ellmau37 kmEllmau Halt
Bad Wiessee38 kmBad Wiessee Casino
Oberaudorf38 kmOberaudorf Hocheck
Schliersee39 kmSchliersee Spitzingsee
Ebbs39 kmEbbs Tyrolsko
Mutters41 kmMutters hotely
Erl41 kmErl pašíjové hry
Kitzbühel42 kmKitzbühel Kitzbüheler Horn
Oberndorf43 kmOberndorf in Tirol - Sankt Johann in Tirol
Mieders44 kmMieders horská dráha
Brannenburg44 kmBrannenburg kostely
Parsberg44 kmParsberg Hirschen hotel
Steinach am Brenner45 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Götzens45 kmGötzens Innsbruck
Gries am Brenner49 kmGries am Brenner penzion Alpina
 
 
facebook g+ twitter