Informace o Hotel Dujam

Vítáme Vás na stránce Hotel Dujam na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Dujam, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Dujam, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Dujam.

  • Hotel Dujam

Hotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - HotelyHotel Dujam Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Dujam
Ulice:  Velebitska 27
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1155 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dujam se nachází 15 minut chůze od centra Splitu, nabízí pohodlné ubytování i bezplatné veřejné Wi-Fi a představuje ideální volbu pro příjemný pobyt. Split je známý jako ekonomické, správní a kulturní středisko střední Dalmácie s 1 700 let starým historickým centrem města a velkolepým Diokleciánovým palácem, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Součástí hotelu je klimatizovaná restaurace s kapacitou až 80 míst a nabídkou nejrůznějších kulinářských pochoutek.

Zajímavosti v okolí

Split2 kmSplit ubytování
Podstrana9 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir17 kmTrogir památky
Seget Donji18 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica22 kmSeget Vranjica dovolená
Marina28 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar39 kmHvar lezení
Brela42 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter