Evropa > Chorvatsko > Přímořsko-gorskokotarská župa > Opatija okres > Opatija > Remisens Premium Villa Ambasador

Informace o Remisens Premium Villa Ambasador

Vítáme Vás na stránce Remisens Premium Villa Ambasador na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Remisens Premium Villa Ambasador, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Remisens Premium Villa Ambasador, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Remisens Premium Villa Ambasador.

  • Remisens Premium Villa Ambasador

Remisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Villa Ambasador Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Remisens Premium Villa Ambasador
Ulice:  Felixa Persica 5
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1787 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Remisens Premium Villa Ambasador je přímo napojená na hotel Ambasador. Nachází se na klidném místě nad pobřežní promenádou a nabízí bezplatné Wi-Fi, volný vstup do bazénů a saun a volný přístup do všech zařízení v hotelu Ambasador. Můžete se těšit na velký venkovní bazén se slanou vodou, krytý bazén se 2 vířivkami, finskou saunu a tureckou lázeň. Objednat si lze masáže a další rekreační služby. Příjemný interiér poskytuje prvotřídní komfort a útulnou intimní atmosféru. Restaurace v hlavní hotelové budově podává snídaně formou bufetu a večeře. Dvakrát do týdne se konají speciální tematické večeře s živou hudbou. Hotel Ambassador provozuje velkou restauraci La Fourchette D'Or, která podává snídaně formou bufetu a večeře a také různé à la carte speciality. Příležitostně se zde pořádají tematické nebo slavnostní večeře za doprovodu živé hudby. Restaurace Hortenzija se nachází v letní zahradě. Café Palma poskytuje dostatek prostoru pro tanec. Můžete relaxovat také v koktejlovém baru Manhattan. Wellness centrum Five Elements o rozloze 1 300 m² zahrnuje bazény, fitness centrum a relaxační zónu.


Důležité informace

Vzhledem k možným pohybům směnného kurzu ode dne rezervace po den platby se částka v EUR uvedená v potvrzení rezervace může lišit od naúčtované částky. Upozorňujeme, že poplatek za službu činí 0,80 EUR na osobu a noc a zahrnuje pojištění i registrační poplatek. Dále upozorňujeme, že hotel Remisens Premium Villa Ambasador nemá vlastní recepci, ovšem hostům je plně k dispozici nepřetržitě otevřená recepce nedalekého hotelu Remisens Premium Hotel Ambasador. Ubytování má omezený počet parkovacích míst, která jsou k dispozici podle obsazenosti a za příplatek. Předběžná rezervace parkovacích míst není možná.

Zajímavosti v okolí

Opatija646 mOpatija apartmány
Ičici4 kmIčići marina
Lovran6 kmLovran Chorvatsko
Rijeka11 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga13 kmMošćenička Draga hotel Marina
Kraljevica22 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj32 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica47 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter