> > > Hotel Adria

Informace o Hotel Adria

Vítáme Vás na stránce Hotel Adria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Adria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Adria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Adria.

  • Hotel Adria

Hotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - HotelyHotel Adria - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Adria
Ulice:  Franje Tudjmana 969
Město:  21217 Kaštela
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1087 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoslhrnlzh

Rychlý popis

Hotel Adria se nachází v obci Kaštel Štafilić, jen 200 metrů od pláže a 1,5 km od letiště Split. Nabízí světlé a elegantní pokoje s klimatizací a satelitní TV. Hotel Adria je vzdálen asi 5 km od Trogiru a asi 18 km od Splitu. V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce. Hotel provozuje à la carte restauraci a také aperitiv bar. Bezplatná kyvadlová doprava na letiště ve Splitu je dostupná od 5:00 do 12:00.


Důležité informace

Hotel Adria nabízí zdarma transfer na letiště Split od 5:00 do 12:00. Vezměte prosím na vědomí, že od 1. října do 1. května je restaurace zavřená.

Zajímavosti v okolí

Trogir7 kmTrogir památky
Seget Donji8 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica11 kmSeget Vranjica dovolená
Split11 kmSplit ubytování
Marina18 kmMarina jachting
Podstrana21 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik40 kmŠibenik historie
Bol42 kmBol Chorvatsko
Hvar43 kmHvar lezení
Skradin44 kmSkradin Krka
zobrazit vše
Vodice50 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter