Evropa > Německo > Bádensko-Württembersko > Lörrach okres > Rheinfelden / Baden > Hotel Danner ubytování Rheinfelden

Informace o Hotel Danner ubytování Rheinfelden

Vítáme Vás na stránce Hotel Danner ubytování Rheinfelden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Danner ubytování Rheinfelden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Danner ubytování Rheinfelden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Danner ubytování Rheinfelden.

  • Hotel Danner ubytování Rheinfelden

Hotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - HotelyHotel Danner ubytování Rheinfelden Rheinfelden / Baden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Danner
Poloha:  Nedaleko centra
Ulice:  Alte Landstrasse 1
Město:  79618 Rheinfelden
Okres:  Lörrach okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Kontakt:  Herr Yan
Tel.:  +49 7623 63973
Mapa:  přejít na mapu
www:  http://www.hoteldanner.de
e-mail:  reservation@hoteldanner.de
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurudaslhrrotrnl

Hotel Danner ubytování Rheinfelden

Poloha: V Rheinfeldenu v Německu, přímo na hranicích do Švýcarska. Pěšky jste v Schell ve městě, na vlakovém nádraží a také ve Švýcarsku v Rheinfeldenu. Autem nebo vlakem jen asi 20 minut do Basileje a Messe.

Hotel / Pension: jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny mají TV, koupelnu, bezdrátové připojení k internetu a některé s klimatizací. Dvojité postele mohou být také odděleny.

Služby: 24hodinová recepce, výtah, dětská postýlka, podzemní parkoviště, prostor pro cyklisty a motocykly, prádelna.

Volný čas / okolí: výlety do Černého lesa, Francie a Švýcarsko. Výlety do Basileje, Curychu, Mulhouse, Lörrach a Freiburg im Breisgau.

Zajímavosti v okolí

Rheinfelden / Baden345 mRheinfelden Baden zámek Beuggen
Lörrach11 kmLörrach Rötteln
Kandern20 kmKandern Golf
Albbruck27 kmAlbbruck hrad Rihburg
Auggen30 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein34 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
Freiburg im Breisgau50 kmFreiburg im Breisgau universita
 
Počet zhlédnutí za rok 2020: 1455 | Celkem: 9944
 
facebook g+ twitter