Evropa > Itálie > Lombardie > Como > Mezzegra > Hotel Lario

Informace o Hotel Lario

Vítáme Vás na stránce Hotel Lario na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lario, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lario, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lario.

  • Hotel Lario

Hotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - HotelyHotel Lario Mezzegra - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lario
Ulice:  Via Provinciale Regina 48
Město:  22016 Mezzegra
Okres:  Como
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1553 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Lario s výhledem na jezero Como se nachází v oblasti Tremezzina, která je známá historickými vilami a zahradami. Nabízí tradiční italskou kuchyni a zahradu s bazénem. Wi-Fi připojení je zdarma k dispozici ve všech prostorách. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a satelitní TV. Balkony poskytují výhled na jezero nebo na horu Crocione. Restaurace Lario má verandu. Snídaně se podává formou bufetu a na večeři si můžete vybrat z nabídky à la carte s velkým výběrem jídel z regionu Lombardie. Hotel Lario se nachází ve městě Mezzegra, na ideálním místě pro návštěvu měst Bellagio, Varenna a krásných vil u jezera, jako je Villa Carlotta, Villa Balbianello a Villa Melzi.

 
 
facebook g+ twitter