Evropa > Itálie > Lombardie > Lecco > Carenno > Albergo Ristorante Carenno

Informace o Albergo Ristorante Carenno

Vítáme Vás na stránce Albergo Ristorante Carenno na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albergo Ristorante Carenno, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albergo Ristorante Carenno, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albergo Ristorante Carenno.

  • Albergo Ristorante Carenno

Albergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - HotelyAlbergo Ristorante Carenno Carenno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Albergo Ristorante Carenno
Ulice:  Via Roma 4
Město:  23802 Carenno
Okres:  Lecco
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurubgfirotrnlarzh

Rychlý popis

Tento rodinný hotel najdete v centru obce Carenno, v nadmořské výšce 630 metrů v údolí San Martino. Nabízí ubytování v klasických pokojích s TV a minibarem a tradiční restauraci s venkovní terasou. Albergo Ristorante Carenno sídlí v historické budově nedaleko městských obchodů a kaváren. Má skvělé autobusové spojení do historického centra. Pokoje zahrnují příslušenství pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Některé mají i balkon s výhledem na jezero Olginate. Každé ráno se podává vydatná sladká a slaná snídaně, zatímco restaurace nabízí tradiční jídla z regionu. Bar je k dispozici v přízemí, kde najdete stropy s dřevěnými trámy a kamenný krb. Carenno Albergo Ristorante nabízí bezplatné kryté parkování pro motocykly a bezplatnou Wi-Fi zónu. Za 25 minut odtud dojedete do centra města Lecco a za 50 minut na letiště Orio al Serio v Bergamu.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na místě je pouze bezplatné parkoviště pro motocykly.

 
 
facebook g+ twitter