Evropa > Belgie > Brusel > Rocco Forte Hotel Amigo

Informace o Rocco Forte Hotel Amigo

Vítáme Vás na stránce Rocco Forte Hotel Amigo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rocco Forte Hotel Amigo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rocco Forte Hotel Amigo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rocco Forte Hotel Amigo.

  • Rocco Forte Hotel Amigo

Rocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - HotelyRocco Forte Hotel Amigo Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Rocco Forte Hotel Amigo
Ulice:  Rue de l'Amigo 1-3
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5614 Kč
219 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový hotel Amigo nabízí elegantní pokoje s designovými prvky, na rohu náměstí Grand Place. Poskytuje moderní zařízení, posilovnu a oceněnou restauraci v malebném historickém prostředím. Rocco Forte Hotel Amigo má pokoje s interaktivní kabelovou TV s plochou obrazovkou, psacím stolem a minibarem s nápoji a čokoládami Galler. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají posezení a luxusní koupelnu s mozaikou. K sošce Manneken Pis je to pouhých 200 metrů. Starožitnictví ve čtvrti Le Sablon a muzeum Magritte jsou vzdáleny méně než 15 minut chůze od Rocco Forte Hotel. Stanice metra Bourse je vzdálena jen 5 minut chůze. V cenou vyznamenané restauraci Ristorante Bocconi s elegantní uvolněnou atmosférou jsou podávána jídla italské a středomořské kuchyně. Amigo nabízí řadu doplňkových služeb, jako je concierge, 24hodinová pokojová služba a parkování zajišťované obsluhou.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že dětské přistýlky je možné umístit pouze do pokojů typu Deluxe. Vysokorychostní internet je k dispozici za 20 EUR za den. Vezměte prosím na vědomí, že při přihlášení jste povinni předložit kreditní kartu použitou k rezervaci nebo autorizační formulář podepsaný držitelem kreditní karty, pokud necestujete společně. Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2015 probíhá check-in v 15:00.

 
 
facebook g+ twitter