Evropa > Belgie > Brusel > Hotel Mozart

Informace o Hotel Mozart

Vítáme Vás na stránce Hotel Mozart na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mozart, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mozart, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mozart.

  • Hotel Mozart

Hotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mozart
Ulice:  Rue Marche Aux Fromages, 23
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1295 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Mozart se nachází v samém srdci historického centra Bruselu, 100 metrů od náměstí Grand Place, a je zařízený v orientálním stylu. Hotel je obklopený množstvím barů i restaurací a najdete jej 7 minut chůze od bruselského hlavního nádraží i sošky Manneken Pis. Hotel poskytuje řadou originálně zařízených pokojů s interiérem v maurském stylu, koupelnou a kabelovou TV. Každé ráno je podávána jednoduchá kontinentální snídaně zahrnující chléb, kávu a croissant s džemem. Součástí hotelu je vstupní hala v orientálním stylu s výhledem do dvora a na fontánu. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a nechybí ani služba praní prádla, která vám vaše oděvy doručí ještě týž den.


Důležité informace

Upozorňujeme vás, že jen část pokojů je přístupná výtahem. Pokud vám schody způsobují potíže, uveďte to prosím v poznámkách vaší rezervace.

 
 
facebook g+ twitter