Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel L'Ermitage

Informace o Hotel L'Ermitage

Vítáme Vás na stránce Hotel L'Ermitage na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel L'Ermitage, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel L'Ermitage, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel L'Ermitage.

  • Hotel L'Ermitage

Hotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel L'Ermitage Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel L'Ermitage
Ulice:  Toompuiestee 19
Město:  10137 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1404 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový hotel L'Ermitage se nachází v centru Tallinnu, pouhých 5 minut chůze od radnice a nabízí pokoje s minibarem a bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny světlé pokoje hotelu L’Ermitage jsou zařízeny v pastelových barvách, mají satelitní LCD TV a moderní koupelnu s fénem. Klasicky zařízená hotelová restaurace podává pokrmy estonské a mezinárodní kuchyně a každé ráno snídaně formou bufetu. Hosté mohou posedět u krbu v baru ve vstupní hale s širokým výběrem nápojů. Za příplatek je na místě k dispozici parkovací garáž. Nepřetržitě otevřená recepce pomůže hostům zajistit půjčení kol a aut. K dalšímu vybavení patří i finská sauna. Hotel L’Ermitage je vzdálen 300 metrů od starobylého hradu Toompea. Proslulé náměstí Viru je v dosahu pouhých 6 minut jízdy.

 
 
facebook g+ twitter