Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel Euroopa

Informace o Hotel Euroopa

Vítáme Vás na stránce Hotel Euroopa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Euroopa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Euroopa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Euroopa.

  • Hotel Euroopa

Hotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Euroopa Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Euroopa
Ulice:  Paadi 5
Město:  10151 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1561 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel Euroopa stojí jen 150 metrů od tallinnského přístavu. Nabízí elegantní interiéry, 2 kosmetické salony a stylové pokoje s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Klimatizované pokoje hotelu Euroopa mají posezení, trezor, minibar a moderní koupelnu s fénem. K některým patří také balkon s výhledem na historické centrum nebo Baltské moře. Pestrá snídaně formou bufetu se podává každé ráno v elegantní hotelové restauraci Olive s panoramatickým výhledem na přístav. Na drink si můžete zajít do baru ve vstupní hale. Personál recepce s nepřetržitým provozem zajistí kyvadlovou dopravu nebo úschovu zavazadel. K odpočinku můžete využít 2 sauny a zacvičit si v malé posilovně nebo si vybrat z široké nabídky kosmetických ošetření. Hotel Euroopa se nachází v historické čtvrti Rotermann, 1 km od krásného historického centra Tallinnu. K dispozici je také soukromé podzemní parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter