Evropa > Estonsko > Tallinn > Swissotel Tallinn

Informace o Swissotel Tallinn

Vítáme Vás na stránce Swissotel Tallinn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Swissotel Tallinn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Swissotel Tallinn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Swissotel Tallinn.

  • Swissotel Tallinn

Swissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - HotelySwissotel Tallinn Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Swissotel Tallinn
Ulice:  Tornimäe 3
Město:  10145 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2722 Kč
111 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní hotel Swissôtel Tallinn se nachází v centru Tallinnu, 10 minut jízdy od letiště. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Swissôtel se nachází v nejvyšší budově Tallinnu a má moderně zařízené pokoje s bezpečnostní schránkou a většinu z nich s výhledem do okolí, včetně středověkého historického centra a Finského zálivu. Náměstí Viru je vzdáleno 850 metrů. V okolí najdete mnoho zajímavých míst, obchodů, restaurací a barů. Hotel zahrnuje také fitness a wellness centrum, krytý bazén a několik saun. V okolí hotelu a v centru města jsou k dispozici snadno přístupné běžecké trasy. Koktejly a večeři si můžete vychutnat v restauraci&baru Horisont v nejvyšším patře. V další restauraci Café Swiss se podávají různá jídla.


Důležité informace

V případě platby předem je nutné při check-inu předložit kreditní kartu, která byla použita k provedena rezervace. Hotelová restaurace Horisont je každou neděli a pondělí zavřená. Za minibar musejí hosté složit zálohu ve výši 75 EUR. Upozorňujeme, že speciální nabídky pokojů Advantage nezahrnují vstup do wellness. Hotel vám po provedení rezervace potvrdí, zda cena zahrnuje vstup do wellness či nikoli. Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou pro uhrazení zálohy. V opačném případě je třeba použít alternativní způsob platby, přičemž uhrazená záloha bude na původní kartu vrácena.

 
 
facebook g+ twitter