Informace o Chambellan Morgane

Vítáme Vás na stránce Chambellan Morgane na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chambellan Morgane, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chambellan Morgane, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chambellan Morgane.

  • Chambellan Morgane

Chambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - HotelyChambellan Morgane Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Chambellan Morgane
Ulice:  6 rue Keppler
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3304 Kč
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Chambellan Morgane se nachází ve velmi klidné ulici jen 650 metrů od Vítězného oblouku. Nedaleko leží „Zlatý trojúhelník“ tříd George V, Avenue Montaigne a bulváru Champs-Elysées. Hotel má 20 prostorných, vkusně zařízených pokojů. Pokoje jsou vyzdobené v harmonických barvách a zařízené elegantním nábytkem a látkami. Vybavení zahrnuje nejnovější technologie včetně satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatného Wi-Fi připojení k internetu. Ve snídaňové místnosti se každý den za příplatek podává snídaně formou bufetu. Hosté mohou relaxovat v baru a k dispozici mají také zasedací místnost. Hotel se nachází 650 metrů od stanice metra Champs-Élysées, ze které se lze přímým spojem dostat do čtvrti Montmartre, Disneylandu a čtvrti La Défense.

 
 
facebook g+ twitter