Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Mety > Novotel Metz Centre

Informace o Novotel Metz Centre

Vítáme Vás na stránce Novotel Metz Centre na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Metz Centre, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Metz Centre, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Metz Centre.

  • Novotel Metz Centre

Novotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - HotelyNovotel Metz Centre Mety - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Metz Centre
Ulice:  Place Des Paraîges
Město:  57000 Metz
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1896 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Novotel Metz Centre je situován v historickém centru Met a nabízí pohodlné ubytování, moderní zařízení, fitness centrum, venkovní bazén, dětské hřiště a soukromé parkoviště. Prostorné a klimatizované pokoje mají posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. V restauraci Novotel Café se ke snídani, obědu nebo večeři podávají moderní pokrmy. Restaurace je otevřena každý den a pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně. Hotel Novotel Metz má plně vybavené konferenční místnosti, ve kterých můžete uspořádat různé semináře nebo bankety. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. V každém pokoji se mohou s rodiči zdarma ubytovat až 2 děti do 15 let.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis48 kmSaarlouis Ford
Merzig50 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter