Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Mety > Campanile Metz Est Technopole

Informace o Campanile Metz Est Technopole

Vítáme Vás na stránce Campanile Metz Est Technopole na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Campanile Metz Est Technopole, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Campanile Metz Est Technopole, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Campanile Metz Est Technopole.

  • Campanile Metz Est Technopole

Campanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - HotelyCampanile Metz Est Technopole Mety - Pensionhotel - Hotely
Název:  Campanile Metz Est Technopole
Ulice:  Technopole 2000, 2 Boulevard Solidarité
Město:  57070 Metz
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1138 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 4 km od centra města Metz, v komplexu Metz-Technopole. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, čaj a kávu na uvítanou a klimatizovaná apartmá s vlastní koupelnou. Campanile Metz Est Technopole je snadno dostupný z dálnice A4 a státní silnice N431. Nachází se na břehu Lac Symphonie. Každé ráno se v restauraci podává snídaně formou bufetu. K obědu a večeři se servírují jídla tradiční francouzské kuchyně. Na místě je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště.


Důležité informace

Recepce je otevřená od 7:00 do 23:00. Pokud máte v plánu přijet po 23:00, kontaktujte prosím hotel předem. Pozdní příjezdy: Do hotelu je třeba dorazit nejpozději do 23:00. Po 23:00 vám nelze pokoj zaručit. Pokud nemůžete čas příjezdu změnit, kontaktujte prosím hotel nejpozději do 23:00 místního času.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis46 kmSaarlouis Ford
Merzig49 kmMerzig zámek
Schwalbach / Sársko50 kmSchwalbach Sársko
 
 
facebook g+ twitter