Evropa > Polsko > Štetín > Novotel Szczecin Centrum

Informace o Novotel Szczecin Centrum

Vítáme Vás na stránce Novotel Szczecin Centrum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Szczecin Centrum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Szczecin Centrum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Szczecin Centrum.

  • Novotel Szczecin Centrum

Novotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - HotelyNovotel Szczecin Centrum Štetín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Szczecin Centrum
Ulice:  Al. 3 Maja 31
Město:  70-215 Szczecin
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1199 Kč
200 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní, nekuřácký hotel se nachází v centru města Štětín a nabízí klimatizované pokoje s posezením s pohovkou a satelitní TV. Wi-Fi je dostupné zdarma. Novotel Szczecin má klasicky zařízené a světlé pokoje s psacím stolem. K dispozici je rychlovarná konvice. Novotel Szczecin nabízí krytý bazén, místnost s hrami a dětské hřiště. Můžete také odpočívat ve vířivce nebo si zacvičit ve fitness centru. Hotel stojí v oblasti s celou řadou obchodů a restaurací, jen 550 metrů od vlakového nádraží Szczecin Główny. K bulváru Piastowski podél řeky Odry je to do 500 metrů. Historické centrum města je vzdálené 350 metrů. V hotelové restauraci se podávají pokrmy polské i mezinárodní kuchyně. Ráno se servíruje snídaně formou bufetu. Součástí hotelu je i bar.

Zajímavosti v okolí

Schwedt44 kmSchwedt/Oder v Braniborsku
 
 
facebook g+ twitter