Evropa > Polsko > Štetín > Park Hotel

Informace o Park Hotel

Vítáme Vás na stránce Park Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park Hotel.

  • Park Hotel

Park Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - HotelyPark Hotel Štetín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park Hotel
Ulice:  Plantowa 1
Město:  70-527 Szczecin
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2149 Kč
360 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Schwedt45 kmSchwedt/Oder v Braniborsku
 
 
facebook g+ twitter