Hotely Andria - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Andria na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657812
1
Albergo dei Pini

Pokojů: 17
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1285 Kč
50 €
 
Foresteria Pellegrino

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1413 Kč
55 €
 
Cristal Palace Hotel

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1516 Kč
59 €
 
Hotel Ottagono

Pokojů: 43
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1670 Kč
65 €
 

Kategorie hotelů Andria

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Andria a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Andria, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Andria, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter