Evropa > Itálie > Apulie > Barletta Andria Trani > Canosa di Puglia

Hotely Canosa di Puglia - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Canosa di Puglia na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657808
1
Hotel del Centro

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1262 Kč
50 €
 
La Corte di Opaka

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1262 Kč
50 €
 
Hotel Queen Victoria

Pokojů: 34
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1136 Kč
45 €
 
Hotel Canusium

Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1515 Kč
60 €
 
Hotel d

Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1742 Kč
69 €
 

Kategorie hotelů Canosa di Puglia

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Canosa di Puglia a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Canosa di Puglia, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Canosa di Puglia, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter