Hotely Woippy - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Woippy na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657803
1
ibis Metz Centre Cathedrale

Pokojů: 79
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1065 Kč
45 €
 
ibis Metz Nord

Pokojů: 83
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1060 Kč
45 €
 
Comfort Hotel Metz Woippy

Pokojů: 44
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1207 Kč
51 €
 
Best Hotel Metz

Pokojů: 54
Domácí zvířata: Ano
Hotel **
Osoba / noc
970 Kč
41 €
 
Hôtel Du Théâtre

Pokojů: 66
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1369 Kč
58 €
 
Campanile Metz Nord - Woippy

Pokojů: 87
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1065 Kč
45 €
 

Kategorie hotelů Woippy

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Woippy a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Woippy, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Woippy, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter